Kontaktní informace na Obchodně – technický úsek

 

 

Obchod / prodej

 

Naděžda Eberhartová, Zahraniční odbyt
T: 381 20 70 21; M: 606 620 236
e-mail: Nadezda.Eberhartova@mabaprefa.cz

 

Kamila Bodláková, DiS., Odbyt ČR, Koordinátorka zakázek
T: 381 20 70 23; M: 724 155 986
e-mail: Kamila.Bodlakova@mabaprefa.cz

 

Ing. David Fabík
Obchodně – technický manažer, Prodej – průmyslová výroba
M: 602 184 098
e-mail: David.Fabik@mabaprefa.cz

 

Milan Novák
Obchodně – technický manažer, Prodej – sériová výroba
M: 606 760 223
e-mail: Milan.Novak@mabaprefa.cz

Konstrukční oddělení

 

Ing. Gustav Kotršal, Statik
T: 381 20 70 30
e-mail: Gustav.Kotrsal@mabaprefa.cz

 

Karel Doležal
T: 381 20 70 32
e-mail: Karel.Dolezal@mabaprefa.cz

 

 

 

 

 

 

Language »